Home

Kategorie

Fuzja Frim GenoPlast i GoogLab

Szanowni Państwo z dniem 1 stycznia br. nastąpiło oficjalne połączenie - fuzja Firm Googlab TM oraz GenoPlast Biochemicals. Mająca miejsce Fuzja pozioma (horyzontalna) ma na celu fuzje rozszerzające rynek i fuzje rozszerzające ofertę. Pragniemy Państwa poinformować, iż z punktu widzenia konsumenta, będziemy dążyć do obniżki kosztów w sektorze, który jest wynikiem dopasowania poziomu kosztów i cen do poziomu dominującego przedsiębiorstwa w branży.

Jednocześnie chcielibyśmy zaznaczyć, iż obie Firmy są obecnie w trakcie szerokich zmian i aktualizacji, które mają na celu podniesienie jakości sprzedawanych towarów z branży biotechnologicznej, jakości obsługi Klienta oraz zwiększenie dostępności asortymentu.

Obecnie trwają prace udoskonalające systemy zarządzania Klientem, prace aktualizacyjne na stronie Googlab TM www.googlab.pl oraz aktualizacja osobowości prawnej Firm GenoPlast Biochemicals oraz Googlab TM . Efektem toczącej się fuzji będzie przejęcie pełne Marki Genoplast Biochemicals. Prosimy Państwa o cierpliwość, jednocześnie zaznaczamy, iż żadna z powyższych aktualizacji nie ma i nie będzie mieć żadnego wpływu na proces obsługi Klienta.

Z poważaniem
Dyrektor ds. marketingu i promocji
Małgorzata Schroder