200 μL Automation Conductive Filter Tips for Tecan, Pre-sterilized 24x 96pcs/ 2304pcs

Pełna automatyzacja produkcji i warunki Clean Room!

Produkcja zgodna z  ISO9001:2015 & ISO13485, ISO11137!

Produkty posiadają deklarację CE oraz certyfikat FDA!

 

Przedstawiamy Państwu najnowsze osiągnięcie Nest Scientific Biotechnology-Automation Conductive Filter Tips for Tecan - profesjonalne końcówki z filtrem Tecan Tips.

Końcówki  sa wykorzystywane na szeroka skalę  do badań i rozwoju oraz innych powszechnie stosowanych zastosowań wymagających pipetowania o dużej wydajności w genomice, proteomice, cytomice, testach immunologicznych, metabolomice, biofarmaceutykach.Ten model końcówek dedykowany jest wyłącznie do automatycznej stacji dozującej firmy TECAN Freedom EVOlyzer.

Zalety wyboru końcówek Tecan marki Nest Scientific Biotechnology!

1.Końcówki są pakowane w oddzielne studzienki o jednolitej przewodności: końcówki każdego pudełka mają ten sam numer studzienki, aby zapewnić identyfikację produktu i jednorodność przewodności oraz poprawić dokładność wyników eksperymentalnych, znacznie zmniejszając różnicę między poszczególnymi produktami.

2. Gładka powierzchnia wewnętrzna: unikalna technologia procesu zapewnia, że ​​końcówki mają gładkie powierzchnie wewnętrzne, co znacznie zmniejsza ilość pozostałego płynu.

3. Super hydrofobowość: porowata filtracja tkanki przez końcówkę filtra zapewnia optymalną wydajność, a super hydrofobowość końcówki tworzy silną barierę przed aerozolami i eliminuje ryzyko zanieczyszczenia krzyżowego próbki.

4. Mocne opakowanie: opakowanie zewnętrzne typu blister o wysokiej wytrzymałości z pogrubioną ścianką, które jest odporne na uderzenia i upadki, zapewnia integralność i bezpieczeństwo produktu w trudnych warunkach transportu.

5. Dobra szczelność i adaptowalność: odwzorowanie struktury jest wykonywane na oryginalnym adapterze, a sprawdzone formowanie wtryskowe zapewnia dobrą szczelność i zdolność adaptacji produktów, poprawiając mechaniczną precyzję wyrobów podczas pracy.

6. Ścisłe zarządzanie jakością i testy kontrolne: Skuteczne kontrole jakości są przeprowadzane pod kątem ścisłego zarządzania jakością i kontroli zgodnie z potrzebami klienta, w tym testy DNA, RNA, proteaz i pirogenów.

7. Test szczelności: do badania szczelności pomiędzy końcówką a adapterem używa się precyzyjnego sprzętu, aby zapewnić dobrą szczelność dla każdej partii produktów.

8. Testy rezystancji i wartości CV: pewna liczba produktów jest pobierana z każdej partii do kontroli, która jest przeprowadzana przy użyciu precyzyjnych i unikalnych narzędzi pomiarowych, aby zapewnić dokładność i wiarygodność wyników testów, aby zapewnić jednorodną przewodność produktów.

Tecan Tips -filtry te są umieszczane w końcówce maszynowo, co gwarantuje, że końcówki pozostają całkowicie nietknięte w czasie procesów wytwarzania i pakowania. Posiadają certyfikat poświadczający brak zanieczyszczenia RNA-zami, DNA-zami, DNA i pirogenami. Dodatkowo wszystkie końcówki z filtrem są fabrycznie sterylizowane promieniowaniem E-beam, co stanowi kolejną ochronę w przypadku materiałów biologicznych.

 

Specyfikacja:

- pojemność/objętość: 200ul

- nisko-retencyjne, czyste molekularnie, wolne od Dnaz , Rnaz, pyrogenów, proteaz,

- wyposażone w filtr hydrofobowy

- końcówki i filtry anty-aerozolowe są wykonane z ultra-hydrofobowego PE-HD

- opakowanie: rak = statyw = pudełko=96szt

- materiał: czarny polipropylen w jakości medycznej

- gładka powierzchnia wewnętrzna, co zapewnia dokładność pipetowania

- wygodne i łatwe zamknięcie w postaci blistra

- wysoka jakość gwarantuje międzynarodowy producent Nest!

- odporne na rozpuszczalniki organiczne

- ISO 9001:2008 GMP standard

- sterylne, sterylizacja E-beam warunki SAL 10-6

- wolne od DNaz, RNaz, niepirogenne

- opakowanie zbiorcze: 24x 96pcs/ 2304pcs