PARTNERZY

 

Firma GenoPlast Biochemicals jest jedynym w Polsce dystrybutorem produktów światowego producenta plastików laboratoryjnych – firmy NEST Biotechnology. Dzięki wyłączności na materiały produkowane przez NEST, GenoPlast może zapewnić swoim klientom produkty najwyższej jakości, które są bezkonkurencyjne w swoich kategoriach. W rozbudowanym zakładzie produkcyjnym tej firmy wykorzystywany jest najnowocześniejszy sprzęt do produkcji materiałów laboratoryjnych. Lata doświadczeń w zakresie formowania wtryskowego tworzyw sztucznych pozwalają firmie zachować najwyższe standardy jakości oraz wydajności, których oczekują szpitale, instytucje badawcze, laboratoria przemysłowe oraz kliniczne. NEST oferuje szeroką gamę produktów do hodowli komórek i tkanek, qPCR i PCR oraz inne materiały wykorzystywane w laboratoriach.

NEST wprowadził na rynek ponad 200 produktów z tworzyw sztucznych umieszczonych w następujących kategoriach: hodowla komórkowa, biologia molekularna, testy immunologiczne, końcówki do pipet oraz przechowywanie. Dzięki podwyższonej klasie czystości pomieszczeń zgodnej z ISO 8, wymagającym standardom produkcji i sztywnym procedurom kontroli jakości, marka NEST cieszy się doskonałą opinią w kraju i za granicą. Produkty NEST są eksportowane do Ameryki Północnej i Południowej, Europy, Azji oraz Australii.

NEST angażuje się również w innowacje. Firma wciąż prowadzi badania, rozwija i opracowuje nowe produkty odpowiednie do badań w dziedzinie nauk biologicznych. Działania te mają na celu zapewnienie bardziej opłacalnych rozwiązań i najnowocześniejszych materiałów laboratoryjnych dla swoich użytkowników końcowych.

Firma NEST nieustannie uważana jest jako marka wysokiej klasy materiałów laboratoryjnych. Zarządzanie kładące duży nacisk na kontrolę jakości jest obecne na każdym etapie produkcji, od projektu prototypu, tworzenia form produktów, pozyskiwania surowców i sterowania pomieszczeniami czystymi aż do precyzyjnego wtryskiwania, produkcji i serwisu posprzedażowego.

NEST dysponuje pomieszczeniami o podwyższonej klasie czystości zgodnej z ISO 8 o powierzchni 2 000 metrów kwadratowych. Urządzenia w tych pomieszczeniach są wyposażone m.in. w centralny system podawania, precyzyjne maszyny wtryskowe z Japonii czy maszyny do obróbki plazmowej z Belgii, Niemiec i USA. Zarówno wilgotność jak i temperatura powietrza wewnątrz pomieszczenia mają możliwość regulacji. W 2013 NEST zainstalował Rhodotron TT 200 z belgijskiej firmy IBA, światowego lidera w branży sterylizacji E-Beam. NEST prowadzi pełen proces produkcji - od pozyskiwania surowców aż do sterylizacji finalnych produktów gotowych do dostarczenia klientom. NEST posiada certyfikat zarządzania jakością ISO 9001: 2008. Procedury sterylizacji spełniają normy ISO 11137: 2006 i ISO 13485. Produkty NEST posiadają również certyfikat CE oraz FDA.

Firma GenoPlast Biochemicals posiada w swojej bogatej ofercie szereg produktów z tworzyw sztucznych wytwarzanych przez jednego z najlepszych producentów materiałów laboratoryjnych na świecie – firmy Biologix Group Limited. Dostępne w ofercie produkty spełniają wszelkie standardy, cechują się wysoką jakością przy zachowaniu korzystnych cen. Firma Biologix została założona w USA w 2000 roku i od tego czasu zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości materiałów naukowych i biomedycznych w rozsądnej cenie. Od początku działalności firmy Biologix skupiał się na zapewnianiu dystrybutorom najwyższej jakości materiałów laboratoryjnych w bezkonkurencyjnych cenach. Dzięki konsekwentnemu spełnianiu tej obietnicy, klienci umieścili Biologix w czołówce producentów materiałów laboratoryjnych na świecie.

Produkty Biologix tworzone są przy użyciu najwyższej jakości materiałów medycznych z tworzyw sztucznych, posiadają certyfikat FDA oraz certyfikaty sterylności. Dodatkowo są wolne od DNaz i RNaz i niepirogenne. Firma produkuje także światowej klasy materiały laboratoryjne, zestawy do diagnostyki in vitro czy urządzenia medyczne.

Firma Biologix Group Limited stara się zapewnić swoim klientom dokładnie to, czego szukają, angażując się w badania rynku i uczestnicząc w ciągłym rozwoju nowych produktów. Potrzeby klientów i wymagania dotyczące produktów są dla nas ważne, a nasz nowy system rozwoju produktów został zaprojektowany w taki sposób, aby jak najlepiej wspierać potrzeby naszych klientów. Koncentrujemy się na budowaniu długotrwałych relacji, co pozwala nam lepiej zrozumieć wiedzę i doświadczenie potrzebne do odniesienia sukcesu na rynku.

Posiadając już 16-letnie „Know-How”, skupiamy się na skrupulatnej kontroli jakości, ciągłym ulepszaniu i innowacjach, a także doskonaleniu standardów w naszej branży. Z dumą obsługujemy tysiące laboratoriów, a także setki dystrybutorów na całym świecie.