Produkty Firmy Biologix

Firma GenoPlast Biochemicals posiada w swojej bogatej ofercie szereg produktów z tworzyw sztucznych wytwarzanych przez jednego z najlepszych producentów materiałów laboratoryjnych na świecie – firmy Biologix Group Limited. Dostępne w ofercie produkty spełniają wszelkie standardy, cechują się wysoką jakością przy zachowaniu korzystnych cen. Firma Biologix została założona w USA w 2000 roku i od tego czasu zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości materiałów naukowych i biomedycznych w rozsądnej cenie. Od początku działalności firmy Biologix skupiał się na zapewnianiu dystrybutorom najwyższej jakości materiałów laboratoryjnych w bezkonkurencyjnych cenach. Dzięki konsekwentnemu spełnianiu tej obietnicy, klienci umieścili Biologix w czołówce producentów materiałów laboratoryjnych na świecie.

Produkty Biologix tworzone są przy użyciu najwyższej jakości materiałów medycznych z tworzyw sztucznych, posiadają certyfikat FDA oraz certyfikaty sterylności. Dodatkowo są wolne od DNaz i RNaz i niepirogenne. Firma produkuje także światowej klasy materiały laboratoryjne, zestawy do diagnostyki in vitro czy urządzenia medyczne.

Firma Biologix Group Limited stara się zapewnić swoim klientom dokładnie to, czego szukają, angażując się w badania rynku i uczestnicząc w ciągłym rozwoju nowych produktów. Potrzeby klientów i wymagania dotyczące produktów są dla nas ważne, a nasz nowy system rozwoju produktów został zaprojektowany w taki sposób, aby jak najlepiej wspierać potrzeby naszych klientów. Koncentrujemy się na budowaniu długotrwałych relacji, co pozwala nam lepiej zrozumieć wiedzę i doświadczenie potrzebne do odniesienia sukcesu na rynku.

Posiadając już 16-letnie „Know-How”, skupiamy się na skrupulatnej kontroli jakości, ciągłym ulepszaniu i innowacjach, a także doskonaleniu standardów w naszej branży. Z dumą obsługujemy tysiące laboratoriów, a także setki dystrybutorów na całym świecie.

Katalog BIOLOGIX