W Trosce o dobro i komfort oraz przyzwyczajenia naszych Klientów pragniemy poinformować, iż stara wersja sklepu GenoPlast Biotech S.A. będzię uruchomiona do 31.05.2024r.

O FIRMIE

Misja i Cele Firmy GenoPlast Biotech S.A. 

Po kilku latach udanej, pełnej sukcesów współpracy naszej Firmy z sektorem naukowym, grupami badawczymi, firmami Partnerskimi pragniemy podziękować Państwu za zaufanie oraz możliwość wdrożenia na Polski Rynek Biotechnologiczny nowych rozwiązań technologicznych popartych wysoką normą jakościową.

Kreatywność naszej kadry menadżerskiej doprowadziła do zawiązania współpracy z większością placówek naukowych w naszym kraju oraz pozyskania kontrahentów zagranicznych.

Wysoki Progres w minionym roku zaowocował szerokimi zmianami w naszej Firmie. Efektem pracy GenoPlast Biotech S.A. jest uzyskanie w toku produkcji wysokich klas czystości plastików laboratoryjnych.

Ostatnie m-ce GenoPlast Biotech S.A. przeznaczyła na przygotowanie panelu odczynników do biologii molekularnej w oparciu o doświadczenie i wiedzę zespołu naukowców z całego świata. Powyższa forma pracy umożliwiła wprowadzenie na rynek europejski, tym samym polski szerokiej gamy niezawodnych odczynników do biologii molekularnej w zakresie izolacji DNA z plazmidów, krwi, tkanek oraz efektywnego kitu do oczyszczania DNA.

Naszym największym sukcesem jest podpisanie wieloletniego kontraktu na wyłączność  z Marką Nest Scientific Biotechnology oraz Biologix Group. NEST SCIENTIFIC Biotechnology amerykańska firma biotechnologiczna , światowy producent , międzynarodowy lider specjalizujący się w produkcji materiałów do hodowli komórkowej (TC). Wieloletnie doświadczenie  w dziedzinie produkcji materiałów wysoce specjalistycznych pozwoliło  Firmie NEST SCIENTIFIC Biotechnology  osiągnąć najwyższe standardy, oczekiwane przez pracowników szpitali, instytucji badawczych i przemysłowych, laboratoriów klinicznych, analitycznych i innych. Firma posiada zaplecze badawczo-naukowe profesjonalistów-wykształconych specjalistów, inżynierów w dziedzinie Life Science oraz patentów. Obecnie oferują ponad 200 produktów z tworzyw sztucznych do hodowli komórkowej TC

Produkty NEST SCIENTIFIC to certyfikowane materiały do hodowli komórkowej wytwarzane w warunkach CLEAN ROOM.

Życzymy Państwu wielu sukcesów w pracy zawodowej z wykorzystaniem produktów zakupionych w GenoPlast Biotech S.A.!


Zespól Genoplast Biotech S.A.