Regulamin sklepu

Witamy w Sklepie Internetowym Genoplast Biochemicals - Polska Firma Biotechnologiczna

Firma Genoplast Biochemicals wpisana jest do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Pruszków pod numerem 16640,

 • posiada numer NIP 8431503135
 • numer Regon 141140973

Nasza strona internetowa pełni funkcje informacyjne, umożliwiające uzyskanie pełnej wiedzy o produkcie oraz stanowi możliwość dokonania zakupów drogą internetową.

REGULAMIN ZAKUPÓW

 1. Realizacja zamówień dokonanych poprzez sklep internetowy Genoplast Biochemicals odbywa się w oparciu o zasady zawarte w poniższym regulaminie.
 2. Dokonanie zamówienia oznacza akceptację warunków zawartych w regulaminie naszego sklepu.
 3. Zamówienia składane poprzez sklep internetowy Genoplast Biochemicals przyjmowane są do realizacji tylko po wypełnieniu formularza  rejestracyjnego.
 4. Wszystkie zamówienia składane poprzez sklep Genoplast Biochemicals  są potwierdzane przez Dział Sprzedaży w ciągu 24h. Brak potwierdzenia oznacza,  iż zamówienie nie dotarło do właściwej komórki handlowej Genoplast Biochemicals.
 5. Wszystkie produkty na stronie sklepu internetowego posiadają ceny netto oraz brutto (z podatkiem VAT). Należy doliczyć koszty transportu wynikające z wagi zamawianych produktów. Paczki zawierające wyroby z tworzyw sztucznych o wadze do 30kg, wysokości 120cm -koszt transportu 25,00 zł netto+23%vat.  Paczki zawierające odczynniki i transportowane w suchym lodzie zawierają koszt transportu omówiony indywidualnie z klientem. Przy zamówieniu poniżej 150,00 złotych netto doliczony zostanie koszt obsługi detalicznej w wysokości 25,00zł netto + 23% Vat. Zamówienia o wartości powyżej 2500,00 zł otrzymują statut „Złoty Klient” - transport gratis.
 6. Zamówienia wyrobów z tworzyw sztucznych realizujemy do 5 dni roboczych. Zamówienia na odczynniki do biologii molekularnej realizujemy:
 • odczynniki LINIA GPB, biologia molekularna -7dni roboczych
 • odczynniki Firm Partnerskich -21-30 dni roboczych
 1. Paczki nadajemy od poniedziałku do piątku, tylko i wyłącznie firmą kurierska współpracującą z Genoplast Biochemicals
 2. Dostawa towaru do klienta odbywa się w bardzo dobrze zabezpieczonej przesyłce w ciągu 24 h od nadania jej przez Genoplast Biochemicals.
 3. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą dokonania pokwitowania, na Nabywcę przechodzi prawo własności produktu oraz wszelkie ryzyka związane z jego posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.
 4. W chwili odbioru towaru Klient jest zobowiązany do sprawdzenia przesyłki. Ewentualne uszkodzenia należy niezwłocznie zgłosić kurierowi oraz skontaktować się z  firmą Genoplast Biochemicals. Podstawą reklamacji jest stwierdzenie uszkodzenia przy osobach dostarczających przesyłkę oraz spisanie protokołu niezgodności.
 5. Zgodnie z obowiązującym Prawem Przewozowym Kupujący, który zauważył uszkodzenie przesyłki po odjeździe kuriera może zgłosić ten fakt telefonicznie firmie kurierskiej. Przewoźnik ma obowiązek przysłać kuriera na miejsce dostawy do 7 dni od daty doręczenia przesyłki w celu spisania protokołu uszkodzenia. Uwaga:  reklamacje na uszkodzenia mechaniczne, powstałe podczas transportu, nie będą rozpatrywane bez poprawnie wypełnionego protokołu szkody z kurierem dostarczającym przesyłkę
 6. Sprzedaż wszystkich produktów odbywa się tylko i wyłącznie na podstawie faktury VAT. Nasza oferta przeznaczona jest tylko dla Firm i Instytucji. Nie prowadzimy sprzedaży dla klientów indywidualnych - osób prywatnych nie prowadzących działalności gospodarczej.
 7. Wystawiamy faktury vat z odroczonym terminem płatności. Warunki płatności omawiamy indywidualnie z klientem (przelew, przedpłata).
 8. Firma Genoplast udziela gwarancji 12, 24, 36 m-cy na sprzedawane produkty.
 9. Firma Genoplast Biochemicals nie przyjmuje zwrotów. Dokonujemy tego tylko w wyjątkowych sytuacjach od stałych klientów i po właściwym zweryfikowaniu przyczyny.
 10. UWAGA REKLAMACJE: Klient ma obowiązek w ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki zawiadomić Genoplast Biochemicals o następujących niezgodnościach: niekompletny produkt, brak zamawianego produktu w przesyłce, błędnie dostarczony produkt, uszkodzony produkt.
 11. Niezgodności zgłaszamy telefonicznie 22 20 35 106 lub na adres e-mail: biuro@genoplast.pl.
 12. Po wypełnieniu formularza reklamacyjnego, zaakceptowaniu go przez Genoplast Biochemicals klient może odesłać reklamowany towar.
 13. Reklamacje rozpatrujemy w ciagu 14 dni od dnia otrzymania reklamowanego towaru.
 14. UWAGA: Wszelkie zmiany dokonywane w złożonych zamówieniach przez klientów na etapie ich realizacji  muszą zostać uzgodnione z  Genoplast Biochemicals i naniesione w ciągu 24h od złożonego zamówienia. W późniejszym czasie naniesienie zmian jest niemożliwe.
Szanowni Państwo Życzymy udanych, przemyślanych i wartościowych zakupów,
Pozdrawiamy Zespól Genoplast Biochemacals